Обробка від амброзії. Знищення бур'янів на різних типах ділянок

683552770

Справитися поодинці з цією рослиною дуже непросто через:

  • Потужної кореневої системи. Завдяки великій кількості розгалужень вона проникає вглиб ґрунту на десятки метрів – її не можна викорінити назавжди тільки механічним способом.
  • Великої кількості насіння. Вони здатні прорости в грунті навіть через 40 років, а їх невеликий розмір і легкість забезпечує масове поширення в повітрі під час цвітіння на великій території.
  • Високого ступеня алергенності. Пилок амброзії здатна в найкоротші терміни викликати сльозотечу, сильну закладеність носа, задушливий кашель. В хронічній формі алергія на амброзію трансформується в бронхіальну астму.

Для ефективної боротьби з циєю бур'янистою рослиною є сучасні препарати, які не завдають шкоди навколишньому середовищу. Саме їх і використовує компанія «Стріт-Лайн» в роботі.


Особливості хімічної боротьби з амброзією

Препарати, призначені для знищення амброзії, дозволені до використання на відкритому грунті, в теплицях і критих приміщеннях. Тому сміливо замовляйте виклик фахівців – ми готові знищити паростки амброзії в будь-якому потрібному вам місці і часі!

В складі BischoMAG, спрямованих на знищення амброзії, містяться мінеральні розчини і екстракти органічного походження. Основними функціями даних препаратів є:

  • стимулювання відмирання кореневої системи бур'яну;
  • всихання і осипання листя амброзії;
  • запобігання розвитку насіння;
  • пригнічення росту сорної рослини.

Наявність в даному засобі натуральних мінеральних компонентів провокує инфертильность амброзії - її рослини втрачають здатність формувати життєздатні насіння. Більш того, виділяємий ними пилок втрачає алергенні властивості і не викликає погіршення стану здоров'я людей.

Вас турбує стан грунту після  його гербіцидної обробки нашими фахівцями – не варто хвилюватися. Використовувані нами препарати дозволяють в найкоротші терміни відновити біологічні характеристики ґрунту, погіршені згубним впливом амброзії. Вони заповнюють дефіцит мікро - і макроелементів, не утворюють в стічних водах і в повітряному середовищі токсичних сполук.Переваги знищення амброзії професіоналами

У період активного цвітіння амброзії варто подбати про повне знищення цього бур'яну за допомогою хімічних препаратів. Їх простота і ефективність використання, а також тривалий результат і екологічність говорять самі за себе.

Вже через 20 хвилин після завершення обробки ділянки від амброзії спостерігається поступове в'янення листя і пригнічення росту. Через 4 дні амброзія повністю в'яне і починає висихати. Через 2 тижні всі паростки висихають і чорніють. Якщо викопати рослини з коренем, то візуально буде видно, що він повністю знищений хімічним препаратом.

Знищення амброзії – це процес, який вимагає участі професіоналів. Вартість послуги розраховується індивідуально і залежить від ступеня ураження ділянки. Отримайте детальну консультацію з питання замовлення послуги гербецидної обробки у наших менеджерів по телефону або заповнивши онлайн-заявку прямо зараз!

Немає коментарів
Додати коментар